O mně

Jmenuji se Patrik Gajdoš.

Na tomto blogu píši články o blogování, teorii copywritingu a tvůrčím psaní.

  • Je mi dvacet tři… ✓
  • Jsem z jižních Čech… ✓
  • Miluji psaní… ✓✓✓

„Existují dva typy bolesti. Bolest, která vás posílí, nebo zbytečná bolest. Bolest, která způsobuje jen utrpení. A já nemám trpělivost na zbytečné trápení…“

(Frank Underwood, House of Cards, pilotní díl)

Když mi po několikaměsíčním boji s rakovinou umřel táta, zasáhlo mě to. Došlo mi, jak dovede být život krátký a křehký. Několik dní po pohřbu jsem jen tak seděl a koukal tiše z okna. Došlo mi, že šťastné školní období jednoho dne skončí.

A já nechtěl doživotně zůstat v bludném kruhu výplata – hospoda – výplata, jako řada mých známých.

Začal jsem objevovat nové možnosti. Odstartovaly to knížky o osobním rozvoji, pokračovalo to přes poznání sebe sama a skončilo to zjištěním, co vlastně chci.

  • Inspirovat jiné
  • Zanechat po sobě nějaký odkaz
  • Žít tak, abych neměl problém se podívat sám sobě do tváře

Když si ale chcete otevřít nějaké vysněné dveře, potřebujete klíč. U mě to je psaní.

Věnuji se mu od roku 2008, kdy jsem ze zvědavosti okusil textové RPG. Po úmrtí otce jsem to začal brát vážněji a přesedlal jsem na blogování pod rouškou anonymity. Dodnes mě baví vzbuzovat zájem čtenářů a zkoušet, co na ně platí a co ne.

Nabídka od Yeahcoach mi ukázala, že to nebyl zas tak špatný krok. Možnost publikovat pro Mladého podnikatele už dala věci do pohybu a já dal anonymnímu blogování vale.

Povede se mi to dotáhnout dál? Uvidíme. Buďte u toho i vy a přidejte se k ostatním čtenářům blogu na Facebooku, Twitteru a LinkedInu. Ať o nic dalšího nepřijdete 🙂