O mně

Štve mě nudná sebechvála, kterou stejně nikdo nečte

Když jsem začínal, furt jsem hledal jedno. Web o blogování, copywritingu a tvůrčím psaní, kde byste si mohli kromě rad i přečíst autorův vývoj. Všude samý rady. Ale životní příběh… ne.

Tak jsem si jeden založil. Kde jiní nabízí osvědčené rady, já dávám nahlédnout i do konkrétního průběhu mého profesního rozvoje, změn uvažovaní a znalostí.

  • Laicky, abyste to pochopili.
  • Autenticky, abyste měli kompletní obraz.
  • Upřímně, protože suché psaní mě neba. I za cenu, že ne vše vyzní úplně pozitivně a občas budu za troubu.

Zaujalo? Tak zůstaňme ve spojení přes Facebook, Twitter, E-mail nebo LinkedIn. Těším se na vás 🙂

Patrik Gajdoš
Copywriter a ve společnosti ACOMWARE

13 faktů o mně pro zvědavé:

I. Nerad utrácím. Pokaždé si vzpomenu na čas, který jsem strávil na česnekové farmě pro vydělání 2000 Kč. Od té doby se na prachy i česnek dívám jinak.

II. Rád dotahuji věci do konce. Když to totiž neudělám, straší mi to v makovici tak dlouho, že nemyslím na nic jiného.

III. Od druhého stupně základky jsem se těšil na osmnácté narozeniny, až si budu moci legálně koupit pivo, vydělávat a mít řidičák. Od konce osmnácti let bych nejraději vrátil časy, kdy jsem nemusel nic vážného řešit.

IV. Vlastním průměrný mobil i notebook. I přes opakované návrhy si nechci nic kupovat od Applu. Z úcty k jejich zákazníkům si důvod nechám pro sebe.

V. Furt si něco zapisuji, protože mám hroznou paměť a zapomínám. Speciálně jména. Nepřeji vám vidět výraz spolužačky, když zjistí, že si po dvou letech společného studia pořád nepamatujete její křestní jméno.

VI. Studium historie ve mně potlačilo nutkání dívat se na svět černobíle. U nepříjemných lidí se snažím vidět to lepší a opatrně hodnotím ty, které chci mít příliš v oblibě. Lituji lidi, kteří to mají obráceně.

VII. Nesnáším změny. Raději budu jezdit ve vyzkoušeném poruchovém autě, než si dlouho zvykat na nové. O to víc si ale užívám, když se k nějaké změně rozhoupu a povede se.

VIII. Úmrtí táty mě dost zasáhlo a přimělo mě přehodnotit priority. Víc si vážím lidí okolo sebe a jsem jim vděčný, že mě berou mezi sebe.

IX. Když si můžu vybrat, jezdím raději hromadnou dopravou než autem. Lístek mě stojí míň než moje nervy a nabořené vozidlo kolemjedoucího.

X. Moc toho nenamluvím a při náznaku hádky se raději zaprdnu a mlčím. O to víc si ale užívám, že se ke mně okolí chová přátelsky, aby ze mě alespoň nějaké slovo dostali.

XI. Chci vydělávat pěkný prachy. Nějak ty opraváře musím zaplatit, když jsem sám s kladivem a pilou totálně levej.

XII. Jsem notorický pesimista. Proto nevěřím, že jste dočetli až sem. Jestli jo, určitě mi napište na e-mail v kontaktech. Udělá mi to radost 🙂

XIII. Rád čtu. A protože mám děravou paměť (viz bod V.) poctivě si ty nejzajímavější myšlenky zapisuji. Chcete do nich mrknout?